Promocja 5+1

PROMOCJA Przy zakupie 5 opakowań (sztuk, butelek) szamponu Fafi szóste otrzymasz gratis.

Więcej

Pomoc w gryzącym problemie, obroże na pchły i kleszcze.

Zgłoś schronisko ! To dobrze, że jeszcze są miejsca i ludzie gdzie okaleczone, bezdomne i porzucone  zwierzęta mogą znaleźć miłość i godne życie . Choć schroniska nie zastąpią prawdziwego domu to jednak są ostatnią szansą na znalezienie kochającej rodziny. W zasadzie brakuje tam wszystkiego. Od pożywienia począwszy po obroże przeciw kleszczom i pchłom. Wraz z nastaniem wiosny, […]

Więcej

Krople Pielęgnacyjne Herba Max

Krople pielęgnacyjne Herba Max wspomagające profilaktykę przeciw ektopasożytom dla kotów i psów ras małych. Krople Herba Max z przeznaczeniem do stosowania u psów i kotów od 3 miesiąca życia. Krople Herba Max  doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie codziennej higieny i profilaktyki zdrowotnej kotów oraz psów małych ras. Olejki ziołowe zawarte w kroplach nadają sierści połysk i zdrowy […]

Więcej

Obroże przeciw kleszczom i pchłom MAX

Produkty z linii MAX przeznaczone do odstraszania i  zwalczania pcheł i kleszczy u psów i kotów. Działają repelencyjnie przez  120 dni zabezpieczając zwierzę przed inwazją pcheł  i kleszczy.

Więcej

Herba Max w bliskości natury.

Herba Max to seria inspirowana naturą. Olejki ziołowe zawarte w kroplach i obrożach Herba Max doskonale pielęgnują i nadają sierści zdrowy wygląd a przyjemny, delikatny, ziołowy aromat odstrasza owady i ektopasożyty.

Więcej

Herba MAX pielęgnacyjne krople dla kotów i psów małych ras.

Olejki ziołowe nadają sierści połysk, zdrowy wygląd, świeży i higieniczny efekt. Ograniczają świąd i zapobiegają drapaniu się zwierząt. Ziołowy zapach zniechęca ektopasożyty i owady do bytowania w sierści zwierząt. Wspomagają działanie produktów biobójczych. Ziołowy produkt pielęgnacyjny.

Więcej
Back To Top

Facebook