O nas

O SELECTA HTC

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów poprzez dostarczanie produktów o jak najwyższej jakości oraz wysokie standardy obsługi klienta!

preparaty-na-kleszcze-selecta-htc

NASZA MISJA

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów poprzez dostarczanie produktów o jak najwyższej jakości oraz wysokie standardy obsługi klienta.

NASZA WIZJA

Chcemy wzmacniać swoją pozycję na europejskim rynku zoologicznym poprzez stały rozwój kosmetyków dla małych zwierząt. Chcemy rozszerzać współpracę z groomerami, hodowcami oraz lecznicami weterynaryjnymi. Obserwując rozwój rynku w sektorze Private Label, szukamy kolejnych partnerów i firm, dla których będziemy produkować kosmetyki oraz preparaty wspomagające leczenie pod ich markami własnymi.

O Selecta HTC

Rozpoczęliśmy działalność w roku 1993 jako hurtownia zoologiczna Selecta HTC. Przez pierwsze lata byliśmy ściśle związani z branżowym rynkiem holenderskim.

Pierwszą importowaną grupę towarów stanowiły obroże przeciw pchłom i kleszczom, które szybko zdobyły znaczną część rynku oraz przyczyniły się do rozszerzenia oferty preparatów przeciw ektopasożytom dla małych zwierząt. Od kilku lat jesteśmy przedstawicielem na Polskę Laboratorium Chemicznego NBP, producenta szerokiej gamy preparatów przeciw insektom.

W roku 2000 zakupiliśmy wytwórnię ZPH Mawips, producenta szamponów dla psów i kotów FAFI. Współpracując ze specjalistami z dziedziny chemii oraz medycyny weterynaryjnej udoskonaliliśmy zakupione receptury i technologię produkcji, a także rozszerzyliśmy asortyment kosmetyków do sierści małych zwierząt.

Dysponujemy nowoczesną, automatyczną linią produkcyjną, która umożliwia produkcję w systemie zamkniętym.

Przez wiele lat odpowiadając na zapotrzebowanie polskiego rynku dostosowywaliśmy ofertę do potrzeb odbiorców, poczynając od sklepów i hurtowni (zoologicznych i weterynaryjnych), na sieciach sklepów wielkopowierzchniowych kończąc.

Wytwarzane i importowane przez nas produkty sprzedajemy pod zastrzeżoną nazwą Selecta HTC w Polsce i za granicą. Coraz częściej jednak produkujemy i konfekcjonujemy dla klientów pod ich własną nazwą. Dotyczy to zarówno odbiorców hurtowych jak i sieci sklepów.

Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy motywacyjny system rozliczeń, upoważniający do atrakcyjnych premii pieniężnych lub bonusów towarowych.

preparaty-na-kleszcze-selecta-htc